Фан сайт Золочівської футбольної команди Сокіл

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Футбольні пріколи

Сообщений 1 страница 10 из 12

1

Давайте будем писати тут пріколи які почули від глядачів....

0

2

прікол не прікол то нічо....коли ми кричали Ми Золочівяни Ми Наййсильніші то якісь лєві кричали ми Гончарівяни ми най сильніші))

0

3

Да))))....це внатурі прікол.......ше б асаби кричали ми найсильніші.....)))...це би було пакручє канєшно!!!)))

0

4

за то ми, золочівянки, ми найгарніші)))))

0

5

:rofl:

0

6

Всьо буде гуд

0

7

а шо смішного в тому шо ми найгарніші? а? шо за . . .

0

8

Анекдот почув на футболі:
Грає Челсі і Манчестер, тут призначають штрафний у бік воріт Челсі. Стоїть стінка 5 чоловік, всі обернені обличчям до м'яча, а Шевченко обернувся задом. Йому говорять: шо ти робиш, капітан команди повинен показувати приклад для команди. Шевченко: нє хлопці, ви як хочете, а я хочу побачити як заб'ють гол)))))))

0

9

ГГГггггиииииии...........
а я ото стояла на тому матчі з Англією,ВАС коханих фоткала,підійшла ближче до поля. Там стояла тітонька.і от вона каже до мене: "А наші то оті синьо-жовті?? я шось не можу зрозуміти". я їй конечно пояснила,шо то Англія.ну потім вона мене запитала,нашо вони вдягнули нашу форму....
Народ,в мене пропозиція, давайте скинимся по 10 гриваків  англії на форму червоно-білого кольору,шоб потім не говорили шо вони в нашій формі ходять :idea:  :shine:

0

10

Давайте краще мені скинемся на форму...на барабан....на фаєра....оце в натурє буде кращє)))))

0



Сервис форумов BestBB © 2016-2020. Создать форум бесплатно